Зеленський та Гончарук зустрілися із співробітниками Нацбанку

Голова НБУ Яків Смолій, президент Володимир Зеленський та прем’єрміністр Олексій Гончарук
Голова НБУ Яків Смолій, президент Володимир Зеленський та прем’єрміністр Олексій Гончарук


Президент, звертаючись до працівників центробанку, говорив про інституційну незалежність НБУ Об этом сообщает holosua.in.ua со ссылкой на СМИ.У Національному банку України (НБУ) у вівторок, 1 жовтня, відбулася зустріч президента Володимира Зеленського, прем’єрміністра Олексія Гончарука і команди фінансово-економічного блоку уряду із співробітниками регулятора.


Про це повідомляє пресслужба НБУ.


Зазначається, що президент, звертаючись до працівників центробанку, говорив про інституційну незалежність НБУ.


«Ми за те, щоб Національний банк був, є і буде незалежний», — сказав Зеленський.


Зі свого боку, голова НБУ Яків Смолій зазначив, що для того, щоб зробити стійке економічне зростання реальністю, усім, хто зібрався сьогодні в цьому залі, треба об’єднати зусилля.
54_01


«Ми вже багато зробили для цього — ліквідували інфляцію, відновили макроекономічну стабільність, лібералізували рух капіталу, оздоровили банківський сектор, створили умови для заощадження коштів і головне — відновлення кредитування. І у нас є бачення, що робити надалі. Зараз ми працюємо спільно з фінансовими регуляторами і учасниками ринку над Стратегією розвитку фінсектору до 2025 року, яка стане орієнтиром для нашої співпраці при здійсненні реформ у майбутньому», — зазначив Смолій.


Читайте також статтю:
  • Добре, що не послали: Місія МВФ полетіла, але обіцяла повернутися


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/zelenskiy-ta-goncharuk-zustrilisya-iz-spivrobitnikami-nacbanku-629381.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя